#BSCI, SEDEX, ICS, SOSYAL UYGUNLUK DANIŞMANLIK


 Markaların tedarik zincirinde bulunana ya da tedarik zincirine dahil etmek istedikleri üreticilerinin çalışma durumlarını denetleme, çalışma koşullarını belirlenmesi / iyileştirmesi amacı ile gerçekleştirilmektedir.


Firmalarda sosyal uygunluk kültürüne uygun bir sistem kuruyor ve işletilmesini sağlıyoruz. Sosyal Uygunluk-Sosyal audit danışmanlığı markaların isteklerine göre Amfori BSCI, Sedex, SLCP, Disney Fama, pvh Tommy Denetimi, H&M, C&A, Inditex Zara, Join Life Belgesi, WFW, Better Work, Next, Mavijeans, ICS Lacoste, LCW, Zeeman denetimleri olarak yapabilmekteyiz.


Denetim tamamlandıktan sonra, toplanan kanıtların sonuçlarının ve resimlerinin özeti ile birlikte detaylı bir rapor iş ortaklarımıza (en geç 5 iş günü içerisinde) iletir ve tavsiyelerde bulunuyoruz.


-SLCP Denetimi Hakkında Detaylı Bilgi için Buraya Tıklayın

-Inditex Zara Denetimi Hakkında Detaylı Bilgi almak için Buraya Tıklayın


Aldığımız Sertifikalar:

-SLCP ( Tesis 7 Modül Eğitimi) – 2020

-Amfori BSCI (Getting Started ve diğer 7 modül Eğitimi) – 2019

-İş Güvenliği Uzmanlığı ( B ve C Sınıfı ) – 2011

-A Tipi Yangın Eğitici Eğitmenliği -2014

-İntertek İç denetçi eğitimi – 2010

-İtkib sosyal uygunluk eğitimi- 2008

-İSO 9001, 14001 ve 18001 İç denetçi eğitimi ve 13485 Tıbbı Cihazlar KYS -2008Edindiğimiz denetimler tecrübesi ile yaklaşık 1.600 soruluk iç denetim sistemi oluşturduk


-Firma Profili Konuları

-Sıfır tolerans Konuları

-Sosyal Konuları

-İş sağlığı ve güvenliği Konuları

-Çevresel Konuları

-Yönetim sistemleri KonularıİÇ DENETİM SORU LİSTESİ VE RAPORLAMA:Amfori BSCI Denetim sonrasında C.A.P ( Denetim Bulguları ) yorumlanır ve işletmeniz için en uygun ekonomik ve ergonomik yol haritası belirlenir.Eğitimlerimiz