#JOIN LIFE INDITEX DANIŞMANLIK


 Join Life: Inditex urun grubunun "Ürünlerimizin Her Seferinde Daha Sürdürülebilir Olmasını Sağlamaktır" sloganı ile uygulamaya koyduğu üretim projesidir.

Firmanızın Join life sisteminde üretim ya da al-sat yapabilmek için, öncelikle firmanızın sponsor ile sisteme tanıtılması, sosyal uygunluk denetiminin geçebilmesi ve Extranet sisteminde firma unvanınızın yanında JOIN LIFE ibaresi olması gerekiyor.

Kısaca özetlersek  Join Life Belgesi =  Sosyal Uygunluk + Organik yada Recycle Üretim Sertifikaları 


Join Life Sertifikalarını kimler alabilir ?

Tekstilciler, İplik- Kumaş Al-sat ticaret yapan ofisler, İplik üretimi, kumaş dokuma örme tesisleri, fason baskı boyama nakış tesisleri, konfeksiyon (kesim, dikim, ütü-paket) işlemi yapan tesisler, aksesuar üreticileri, poşet plastik üreticileri vb. aşagıdaki adımları tamamladıktan sonra belgeye sahip olabilirler.


Inditex Denetim ve Join life Süreci Adımları

    1-İç Denetim

    2-Denetime Hazırlık

    3-Tedarikçi Onay

    4-Sisteme Kayıt (extranet)

    5-Indıtex Denetimi (Skor A-B)

    6-Varsa Islak İşlem Denetimi (GTW)

    7-Üretim Sertifikaları Alma (Organik ya da Recycle)


Üretimde kullanılacak organik ve recycle Sertifikalar için Buraya Tıklayın


Not: Zara inditex grubu 2021 yılı itibarı ile tesis takip denetimlerini SCLP modülü step 3 olarak devam etme kararı aldı. Detaylı bilgi için lütfen Buraya Tıklayınİşletmeniz için alınacak en uygun Join life Belgesi hakkında tecrübeli ekibimizden detaylı bilgi ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.G-B76H9NRMQF